Noc koncertów za 500 groszy w Bugsy's!

2 lata temu
20 maja 2017, godzina 20:30
Jedni mają noc muzeów, a my mamy noc KON­CERTÓW!
Od 20:30 w najbliższą sobotę będą wys­tępować u nas muzycy zza oceanu. Za wstęp na ten muzy­czny mara­ton zapłaci­cie jedynie 500 groszy. :) Nie, nie mach­nęliśmy się w licz­bie zer.

Co więcej, pier­wsze 50 wejś­ciówek (ale tylko do 20:30) roz­damy Wam za darmo! :)
Spoko­jnie, miejsc nie zabraknie, ogródek również bile­tu­jemy.

Fajnie? Fajnie! A teraz, kto zagra:

FRANK BOYD

Frank Boyd urodził się w 1954 roku w USA, w stanie Ten­nessee. Ma dwoje młod­szego rodzeństwa: brata i siostrę. Wychował się w chrześ­ci­jańskiej rodzinie.
Frank wspom­ina, że swoją pier­wszą gitarę otrzy­mał od ojca, gdy miał 5 lat i marzył o tym, aby być muzykiem blues’owym, jak jego tata. Gdy miał 15 lat, zaczął grać w swoim pier­wszym zes­pole. Frank mówi: „Nie wiedzi­ałem, że umiem śpiewać, ale w zes­pole po prostu ktoś musiał to robić”.
Inspirowany muzyką takich gwiazd jak: BB King, Albert King, Albert Collins, Jimi Hen­drix oraz The Rolling Stones kon­tyn­uował kari­erę muzy­czną jako pro­fesjon­alny muzyk blues’owy przez ponad 20 lat.

CW ALLEN

CW ALLEN pochodzi z Cleve­land, ale obec­nie mieszka z żoną w Chicago. W 2015 roku wydał album, którego współczesne brzmienia hip-​hopowe zabier­ają nas w podróż wprost do serca CW Allen’a. Pełen emocji artysta opowiada o głębo­kich tem­at­ach takich jak miłość, śmierć czy brak poczu­cia bez­pieczeństwa. CW Allen jest także dynam­icznym mówcą, a swoją his­torią dzielił się w wielu koś­ciołach oraz na wydarzeni­ach dla młodych ludzi. Jako muzyk zagrał mnóstwo kon­certów, łącznie z wys­tę­pami przed takimi sławami jak Da Truth, Tedashii czy Flame. W Bugsy wys­tąpi razem z DJ’em i skrzy­paczką.

JODA

JODA to młody, początku­jący zespół, w którego skład wchodzi trzech rock­manów z krwi i kości!
Zapraszamy!
Więcej informacji o tym wydarzeniu